Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başarı görmek

Kahve falında başarı görmek maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına, hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine delalettir.

Kahve falında başarı gördüyseniz:

  • Yaşlı kimselerle ilişki kurabilirsiniz.

Kahve falında derste başarılı olduğunu görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında okulda başarısız olmak sıkıntı çekeceğine, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine delalettir.

Kahve falında başarı belgesi görmek tatsızlıklar çıkacağına, unutulan bir sorunun başa bela olacağına tabir olunur.

Kahve falında sınavda başarılı olamamak zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, daha zengin hale geleceğine işarettir.

Kahve falında başarılı olduğunu görmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına inanılır.

Kahve falında başarılı sınav sonucu görmek akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında başarı belgesi almak işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında işte başarısız olmak yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine inanılır.