Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kişiye bir şey vermek

Kahve falında sevdiği kişiye bir şey vermek kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, borçların kapanacağına, istenmeyen olayların olacağına, borçlarının biteceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayırlı başlayan işlerin kısa zaman içinde zorlaşacağına yorulur.

Kahve falında sevdiği kişiye bir şey vermek gördüyseniz:

  • Kısaca geri çevirmek yerine, biraz zaman isteyip üzerinde düşünmenizde fayda var.

Kahve falında sevdiği kişiye bir şey vermek kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölen kişiye bir şey vermek elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına işaret eder.

Kahve falında ölmüş kişiye bir şey vermek yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiğinden bir şey almak daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, başarı kaydedeceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğine bir şey vermek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, rahatının, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğin kişinin karısını görmek yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğin kişiyle aynı evde yaşamak iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle barışmak haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına alamet eder.