Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oklava görmek

Kahve falında oklava görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, rahata ereceğine, ferahlayacağına, hayırlı haberler alacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oklava gördüyseniz:

  • Tartışılan konunun derinine girmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında oklava kırmak çok güzel bir projenin geçirileceğine, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında oklava almak sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında oklava aldığını görmek büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, bunun farkına varacağına işarettir.

Kahve falında oklava satın almak mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kırık oklava görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına, sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına delalet eder.

Kahve falında oklavayla birini dövmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına inanılır.

Kahve falında yamuk oklava görmek yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine işarettir.

Kahve falında oklava görmek çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine rivayet etmektedir.