Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oğlun görmek

Kahve falında oğlun görmek ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, durumunuzun iyileşeceğine, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, tövbe edip İslami kurallara uygun bir hayat sahibi olacağına, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine inanılır.

Kahve falında oğlun gördüyseniz:

  • Ufak ya da büyük yatırımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında saçının okşandığını görmek herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye tabir olunur.

Kahve falında başı okşanmak sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine işarettir.

Kahve falında evde yasin okutmak yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına işarettir.

Kahve falında okunan ezana eşlik etmek hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına işarettir.

Kahve falında oğlunu askere gittiğini görmek kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, bazı başka desteklere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında oğlunun denizde yüzdüğünü görmek yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine işaret eder.

Kahve falında oğlundan hediye almak iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine delalettir.

Kahve falında başkasının kuran okumasını görmek sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, günahkâr olacağına alamet etmektedir.