Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında leyla görmek

Kahve falında leyla görmek iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına tabir olunur.

Kahve falında leyla gördüyseniz:

  • Hemen hemen her şeyi dert edip, kendinizi üzme meylindesiniz.

Kahve falında leyl suresini okumak düşünceli ve dalgın olacağına, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında leydi görmek zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında leyla görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına delalet eder.

Kahve falında leyla ismi görmek deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.