Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kürtaj görmek

Kahve falında kürtaj görmek sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Kahve falında kürtaj gördüyseniz:

  • Bazı konularda istediğinizi almanız veya beklentilerinizin karşılanması zor olabilir.

Kahve falında arkadaşının kürtaj olduğunu görmek mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kürtaj bebek görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kürtaj yaptıracağını görmek sıkıntıdan kurtulacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına yorulur.

Kahve falında birinin kürtaj yaptırdığını görmek sağlıkla ilgili olan bir sorundan kurtulmak için bir doktora başvurulacağına, önemli işlere imza atacağına yorulur.

Kahve falında başkasını kürtaj olduğunu görmek hasret içinde kalacağına, işi ile gündeme geleceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kürtaja gitmek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında birinin kürtaj olduğunu görmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında zorla kürtaj olmak insanların nazarında komik duruma düşeceğini ve onurunun zedelenmesi nedeniyle uzun süre sosyal ortamlardan uzaklaşıp, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine yorulmaktadır.