Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kübra görmek

Kahve falında kübra görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine işarettir.

Kahve falında kübra gördüyseniz:

  • Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin.

Kahve falında toprak küp görmek ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Kahve falında boş küp bulmak yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, sağlığın bozulacağına inanılır.

Kahve falında kırık küp görmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine tabir olunur.

Kahve falında küp altın görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su dolu küp görmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil küp görmek büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına inanılır.

Kahve falında altın dolu küp görmek dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine yorulur.

Kahve falında küp şeker yediğini görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.