Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kılların çıktığını görmek

Kahve falında kılların çıktığını görmek güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine tabir olunur.

Kahve falında kılların çıktığını gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizden talepleri veya size sormak istediği sorularla sizin onlara sunabilecekleriniz arasında dağlar kadar fark olabilir.

Kahve falında avuç içinde kıl çıktığını görmek düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yemekte kıl çıktığını görmek çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bacaklarında kıl çıktığını görmek insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında ağızdan kıl çıktığını görmek umutlarının biteceğine, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına işarettir.

Kahve falında ağzında kıl çıktığını görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine inanılır.

Kahve falında ayağında kıl çıktığını görmek mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kolda kıl çıktığını görmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında kolunda kıl çıktığını görmek hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, rahatının yerine geleceğine ve psikolojisinin yaşadığı güzel olaylar sayesinde daha iyi olacağına delalet eder.