Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki baş görmek

Kahve falında iki baş görmek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, kazancının katbekat artacağına rivayet eder.

Kahve falında iki baş gördüyseniz:

  • Telefon numaralarınızı veya bilgisayar dosyalarınızı yedeklemenizde fayda vardır.

Kahve falında baş üstünde taşınmak ayaklarının yere basması yerine daha hayalci davranan fal sahibinin ailesiyle arasında da geri dönüşü zor sıkıntılar ve kavgalar yaşanacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş birinin başını görmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, dilediği gibi yaşayacağına işarettir.

Kahve falında eşinin başını yıkamak iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Kahve falında baş melek görmek falı kapatan kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına, emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını başı kapalı görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında hasta başında beklemek tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında ölünün başında dua okumak işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına alamet eder.

Kahve falında başından bit görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına işaret eder.