Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında geçmiş görmek

Kahve falında geçmiş görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, aile saadetinin artacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına delalet eder.

Kahve falında geçmiş gördüyseniz:

  • Her işiniz başladıktan sonra umulmadık derecede kolaylaşabilir.

Kahve falında zamanı geçmiş para görmek şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında geçmiş yılları görmek çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında geçmişi özlemek iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına alamet eder.

Kahve falında tarihi geçmiş para görmek bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına delalettir.

Kahve falında geçmiş görmek bir sebeple kendi içine kapanacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında geçmiş günleri görmek onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında geçmişini görmek sıkıntının, derdin sona ereceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına yorulur.

Kahve falında geçmişten birini görmek güzel fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına yorulur.