Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinden başkasını öpmek

Kahve falında eşinden başkasını öpmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına rivayet eder.

Kahve falında eşinden başkasını öpmek gördüyseniz:

  • Size verilen nasihat veya bilgilere dikkat edin.

Kahve falında eşinden başkasını öpmek yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında eşinden ayrılacağını söylemek hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, böylece geçim derdinin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşinden para istemek iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşinden ayrı olduğunu görmek maddi durumun düzeleceğine, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine rivayet eder.

Kahve falında eşinden ayrılmaya karar vermek evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinden uzaklaşmak yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duyacağına rivayet eder.

Kahve falında eşinden boşanmak başkasıyla evlenmek maddi kayıpların sona ereceğine, fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında eski eşinden kaçmak takdir toplayacağına, haneye bereket geleceğine yorulmaktadır.