Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eczane görmek

Kahve falında eczane görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, çok zor durumlara düşeceğine, ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine delalettir.

Kahve falında eczane gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı doğru şekilde paylaştırmadan harekete geçmemenizde fayda var.

Kahve falında eczane aramak iyileşme göstereceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında nöbetçi eczane aramak sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına delalet eder.

Kahve falında eczaneye girmek pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına delalettir.

Kahve falında eczaneden hap almak önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına yorulur.

Kahve falında eczanede çalışmak zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eczaneden ilaç satın almak azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına işarettir.

Kahve falında eczane gitmek bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine delalet eder.

Kahve falında eczaneden gebelik testi almak iyileşeceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmetlerin artacağına delalet eder.