Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dananın görmek

Kahve falında dananın görmek yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına delalet eder.

Kahve falında dananın gördüyseniz:

  • Evliyseniz ailenizde oluşabilecek tatsızlıkların üstesinden gelebilirsiniz.

Kahve falında çok dana görmek sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına delalettir.

Kahve falında koç ve dana görmek yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Kahve falında beyaz danalar görmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına tabir olunur.

Kahve falında iri dana görmek sorunların yeni sorunlar doğuracağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dana eti almak hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra işarettir.

Kahve falında dana satmak fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine işaret eder.

Kahve falında azgın dana görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine inanılır.

Kahve falında dana ölüsü görmek yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına alamet etmektedir.