Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğu görmek

Kahve falında çocuğu görmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve fal sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, her zaman sevgi göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğu gördüyseniz:

  • Çok önemli istek veya amaçlarınız var.

Kahve falında çocuğun işediğini görmek kariyerinde atılım yapacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çocuğu doyurmak takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına işaret eder.

Kahve falında çocuğunun bitlendiğini görmek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına ve bu dönemde kendisini işe yaramaz hissedeceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkek çocuğu ölümden kurtarmak dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine delalet eder.

Kahve falında sünnet çocuğu görmek kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında çocuğunun yüzük taktığını görmek çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine rivayet eder.

Kahve falında çocuğunu yaşlanmış görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küçük çocuğun yürüdüğünü görmek büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına işarettir.