Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin tekme attığını görmek

Kahve falında birinin tekme attığını görmek uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, üzeceğine, ömür boyu süreceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin tekme attığını gördüyseniz:

  • Belli teklif, davet, yorum ya da önerileri dikkatle dinlemenizde fayda var.

Kahve falında at tarafından tekmelenmek herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına işaret eder.

Kahve falında bebeğin tekme attığını görmek varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında at tekmelemesi görmek bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında atın tekme attığını görmek planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına işarettir.

Kahve falında birinin tekme attığını görmek zenginlik kazanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, işe giren herkesin kalkınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tekme attığını görmek falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kediye tekme attığını görmek herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında ineğin tekme attığını görmek gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine alamet eder.