Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebek emzirmek süt vermek

Kahve falında bebek emzirmek süt vermek ardından yeni bir iş bulunacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, sağlığın bozulacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, tartışmalar yaşanacağına, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, fakir fukaraya yardım edileceğine, duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında bebek emzirmek süt vermek gördüyseniz:

  • Birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız kişilerle farklı şeyler denemeniz yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanıza neden olabilir.

Kahve falında erkek bebek emzirmek süt görmek hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında memeden süt gelmesi ve bebek emzirmek ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında bebek emzirmek sütünü görmek aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek bebeğe süt emzirdiğini görmek desteksiz kalacağına, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında göğsünden süt gelmesi ve bebek emzirmek işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, hayatı baştan aşağı değiştireceğine yorulur.

Kahve falında bebek emzirmek sütü görmek kazanca kavuşacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebek emzirmek süt görmek çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebek emzirmek ve sütünü görmek gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına yorulur.