Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının pasta yaptığını görmek

Kahve falında başkasının pasta yaptığını görmek sorunların atlatılacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, büyük düşüneceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının pasta yaptığını gördüyseniz:

  • Mevcut problemleri görmezden gelirseniz, duygusal çıkışlar söz konusu olabilir.

Kahve falında pasta çörek görmek rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok yaş pasta görmek ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine delalet eder.

Kahve falında pasta yemek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında pasta istemek geçim derdine düşeceğine, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına işaret eder.

Kahve falında kuru pasta yemek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pastası görmek sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birine pasta vermek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Kahve falında pasta servisi yapmak kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine delalettir.