Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayrıldığı nişanlıyı görmek

Kahve falında ayrıldığı nişanlıyı görmek atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, şansın ve bahtın da açılacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayrıldığı nişanlıyı gördüyseniz:

  • Konunun çok üzerine gitmemekte fayda var.

Kahve falında ayrıldığı nişanlısını görmek iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının nişanlısından ayrıldığını görmek amacına ulaşabileceğine, işlerinde karşılaştığı sorunları çok hızlı bir şekilde çözeceğine inanılır.

Kahve falında ayrıldığı nişanlıyı görmek yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bu sayede mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iki nişanlının ayrıldığını görmek çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı kapılara ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında nişanlı birinin ayrıldığını görmek iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, rahatsızlık veren durumların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayrıldıgın nişanlıyı görmek düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, makamının sarsılmayacağına inanılır.

Kahve falında nişanlınla ayrılmak maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin nişanlısından ayrıldığını görmek hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine işaret etmektedir.