Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında antik görmek

Kahve falında antik görmek kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, kırgınlıklar yaşanacağına, muradın yerine geleceğine, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına işaret etmektedir.

Kahve falında antik gördüyseniz:

  • Hayata çok olumlu gözlerle bakacağınız için çevrenizdeki sizinle ilgili olmayan anlaşmazlıkları bile düzeltebilecek yapıda olacaksınız.

Kahve falında antik görmek fal sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında antik mezar görmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında antik havuz görmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına rivayet eder.

Kahve falında antik tiyatro görmek iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında antik şehir görmek böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına yorulur.

Kahve falında antik yerler görmek şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında antik ev görmek kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bu sayede iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında antik yer görmek büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, attığı adımların boşa gideceğine alamet etmektedir.