Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrabanın gelinlik giydiğini görmek

Kahve falında akrabanın gelinlik giydiğini görmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, can sıkıcı haberler işiteceğinize, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına işaret eder.

Kahve falında akrabanın gelinlik giydiğini gördüyseniz:

  • Gelecek vaat eden ilişki veya iş birlikleri söz konusu olabilir.

Kahve falında akrabasının gelinlik giydiğini görmek bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında akrabanın gelinlik giydiğini görmek geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelinlikli akraba görmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında akrabayı gelinlikle görmek başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, bereketli yağmurlara işarettir.

Kahve falında akrabanı gelinlikle görmek büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında akrabasını gelinlikle görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında erkeğe gelinlik giydirmek fal sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının gelinliği giymek evlenme yolunda adım atacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına alamet eder.